• Bahasa Lain

Senarai Kilang Simen Yang Menjalankan Aktiviti Co Prosessing

 

Bil Negeri Nama Premis Pegawai yang boleh dihubungi
1 Pahang Pahang Cement Sdn. Bhd.
P.O Box 232, Bukit Sagu 4,
Kuantan,
Pahang
En Mohan Perumal
Tel: 03-21426633
Telefaks: 03-21442261
E-mel: ctrl@ytl.com.my
2 Perak Perak Hanjoong Simen Sdn. Bhd.
2764, Mukim Kg Buaia,
Batu 14 Padang Rengas,
33700 Kuala Kangsar
Perak
Puan Clarisse Loh
Head, Geocycle Malaysia
Tel: 016-6621956
E-mel: Clarisse.loh@ytlcement.com.my
Puan Yuen Hoong Lee (Vicky)
Manager, operations
Tel: 0162614932
E-mel: Vicky.lee@ytlcement.com.my
3 Perak Tasek Corporation Berhad
No. 5 Persiaran Tasek Persiaran Tasek,
31400 Ipoh,
Perak
Puan Himala Velusamy
Industrial Ecology, Manager
Tel: 012-6621840
E-mel: himala@tasek.com.my
4 Perak Associated Pan Malaysia Cement Sdn. Bhd.
13 1/4 Miles, Jalan Kuala Kangsar,
Perak
Puan Clarisse Loh
Head, Geocycle Malaysia
Tel: 016-6621956
E-mel: Clarisse.loh@ytlcement.com.my
5 Perak Hume Cement Sdn Bhd
Lot 300254, 300255,
300256 Mukim Teja Daerah Kinta,
31610 Gopeng,
Perak
En Lee Tuck Sing Tel: 03-78669000 Faks: 03-7866 9009 E-mel: tslee@humecement.com.my
6 Perlis Negeri Sembilan Cement Industries Sdn Bhd
(Perlis Plant) Bukit Keteri,
Chuping, Perlis
En. Ezni bin Husni
Plant Manager
Tel: 04-9367120 / 010 4482280
Faks: 04-9367154
E-mel: ezni@cima.com.myEn. Mohamad Fahmi bin Zavawi
Environmental Engineer
Tel: 04-9367120 / 013 5895663
Faks: 04-9367154
E-mel: fahmi.zavawi@cima.com.myEn. Sukhairi bin Ahmad
Head Manufacturing Technology
Tel: 04-9367120 / 012 4920393
Faks: 04-9367154
E-mel: sukhairi@cima.com.my
7 Negeri Sembilan Negeri Sembilan Cement Industries Sdn. Bhd. (Kp)
Lot 3323, Mukim Kepis Kuala Jelai,
P.O. Box 22, Bahau,
Negeri Sembilan
En Azahari Bin Matt
Tel: 06-4532030
E-mel: azahari@cima.com.myEn Mohd Nur Asmady Bin Alias
Tel: 06-4532030
E-mel: Nasmady@cima.com.myPn Shamsuria bt Shafie
Tel: 06-4532030
E-mel: nshamsuria@cima.com.my
8 Sarawak CMS Cement Industries Sdn Bhd
Lot 571,Blok 4,Sentah Segu L/D
Jln.Mambong Off Jln Puncak Borneo,
93250 Kuching
Sarawak
En Alzian Mohamammad Kassim
Tel: 082-610229 / 019-8897671
Faks: 082-610227
E-mel: alzianka@cmsb.myCik Catriena Peter
Tel: 082-610229 / 014-6882063
Faks: 082-610227
E-mel: catrienap@cmsb.my
9 Sarawak CMS Cement Industries Sdn Bhd, Lot 766, Block 20, Kemena Land District
Kidurong Industrial Estate
97000 Bintulu
Sarawak
En Alzian Mohamammad Kassim
Tel: 082-610229 / 019-8897671
Faks: 082-610227
E-mel: alzianka@cmsb.myCik Catriena Peter
Tel: 082-610229 / 014-6882063
Faks: 082-610227
E-mel: catrienap@cmsb.my

 

Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 11+, Mozilla Firefox, Google Chrome dan Safari dengan resolusi minimum 1280x768 piksel.
Kemaskini Terakhir:

July 26, 2021 @ 5:22 pm

DOE Leaf